niedziela, 20 marca 2016

O wschodzie słońca

O wschodzie słońca na niebie pojawiają się nieprawdopodobnie cudne kombinacje kolorów i te wrażenia odzwierciedlone zostały na papierach nowej kolekcji Sunrise
Miałam okazję podziwiać te papiery na spotkaniu skrapowym i korzystać z nich dzięki uprzejmości Doroty Adamskiej, za pośrednictwem której producent papierów przekazał je do testowania.

Wykorzystałam ten arkusz do wykonania kartki:


Papiery zachwyciły mnie przede wszystkim optymistyczną, wiosenną kolorystyką i delikatnym wzornictwem. Ponadto muszę podkreślić, że mają dość wysoką gramaturę i są matowe. Powierzchnia jest gładka i ma eleganckie wykończenie. Do kolekcji zaprojektowane zostały przecudnej urody motylki. Z pewnością jeszcze nie raz sięgnę po te papiery i szczerze je polecam.
 Arkusze są dwustronne: jedna strona ma jednolity kolor z estetycznymi przecierkami, a druga jest wzorzysta. Wzór zaprojektowany jest tak, że papier wygląda jak zmediowany. Doskonałe zarówno na kartki, jak i na scrapy. 


Lubię papiery tego producenta i mimo to, że nikt mnie o reklamę nie prosił, to bez zbędnych komplementów oceniam je bardzo dobrze. Przyznaję również, że widać progres w stosunku do wcześniejszych kolekcji, papiery są dużo lepszej jakości i stąd wniosek, że producent dba o estetykę oferowanych produktów i idzie z duchem czasu dostosowując się do potrzeb klienta.

Moja praca prezentuje się tak i zgłaszam ją do aktualnej edycji zabawy Fan Miesiąca

4 komentarze:

 1. Super karteczka, motyle obłędne :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna praca i bardzo miłe słowa :)
  Bardzo dziękujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna, wiosenna kartka. Cudna kompozycja. Dziękuję za udział w zabawie Fan Miesiąca na blogu Altair Art.

  OdpowiedzUsuń